Prague Biennale Projekt hledá kolegu/kolegyni na pozici Komunikační a PR manažer/-ka

Chcete se zdokonalovat v oboru a společně s námi profesně růst? Jste odhodlan/-á vyvijet inovativní komunikační strategie a zprostředkovat umělecké koncepce nejen profesionální obci ale i širšímu publiku? Možná hledáme právě Vás..

Do týmu přijmeme energického, motivovaného a zkušeného profíka z uměleckého prostředí, naděleného estetickým citem a smyslem pro jazyk (český i anglický), schopného copywritingu i příjemného vystupování. Uvítáme kreativní, spolehlivou a flexibilní osobnost,  která se dobře orientuje na sociálních sítích a v jejich nástrojích, je schopna zodpovědné a samostatné práce a time-managementu.

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě mediálního plánu na základě rešerše cílového segmentu;
  • plánování – koordinace – kontrola plnění jednotlivých mediálních výstupů;
  • příprava TZ, účinná komunikace s médii a partnery;
  • správa sociálních sítí  (IG, FB, YT);
  • spolupráce na obsahu webu projektu;
  • příprava propagační kampani (koncepce profilovaných příspěvků a mediálních sdělení, networking, zadávání inzerci apod.);
  • příprava  Newsletterů a správa databáze;
  • zpracování media monitoringu  a media reportu.

Požadujeme:

  • zkušenost práce na podobné pozici v uměleckém prostředí alespoň 2 roky;
  • perfektní čeština i angličtina (slovem i písmem);
  • schopnost vytvářet obrazový i textový obsah;
  • kreativní přístup a strategické myšlení;
  • schopnost samostatné i týmové spolupráce;
  • spolehlivost a pečlivost;
  • dobré organizační a komunikační dispozice, dodržování termínů;

Nabízíme:

  • projektovou spolupráci formou DPP, PS či na IČO;
  • práci v zázemí renomované neziskové organizace;
  • možnost se podílet na projektu evropského významu;
  • zajímavou, podmětnou, kreativní práci v progresivní umělecké instituci;
  • práci v dynamickém a přátelském, nehierarchický laděném pracovním prostředí;
  • flexibilní pracovní dobu;
  • adekvátní finanční ohodnocení.

Nástup: od 1. dubna

Pro účast ve výběrovém řízení spolu s životopisem zašlete krátký motivační dopis i ukázky své práce – texty, rozhovory, profily na sociálních sítích, které spravujete na e-mailovou adresu: elis@flashart.cz a to nejpozději do 28. února. V předmětu zprávy uveďte: PR Prague Biennale Projekt 2021. K ústnímu pohovoru pozveme pouze vybrané kandidáty a požádáme je o zpracování úkolu prověřujícího dovednosti.

Těšíme se na Tebe!

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.