border

Redakce a vydavatelé

Sídlo redakce:

Flash Art CZ

Nadace Prague Biennale

Budečská 3, 120 00 Praha 2, Česká republika

Tel. +420 222 520 220

SKYPE: Flashart.cz.sk

Flash Art SK

PILOT

Adámiho 2, 841 05 Bratislava, Slovenská republika

Tel. +421 918 124 840

SKYPE: Flash.Art.SK

 

Flash Art International

68, Via Carlo Farini, 20159 Miláno, I

Tel. +39 026 686 150 / +39 026 887 341

info@flashartonline.com

www.flashartonline.com

 

Founder&President

Giancarlo Politi

giancarlo@flashart.it

 

Editor&Publisher

Helena Kontová

helena@flashartonline.com

Gea Politi

geapoliti@gmail.com

 

Associate Editor

Nicola Trezzi

nicola@flashartonline.com

 

Šéfredaktor

Lýdia Pribišová

lydia@flashartonline.com

Tel. +421 918 124 840

 

Česká redakce


Eva Krátká
eva@flashartonline.com

Hana Janečková
hana@flashart.cz

Slovenská redakce

Lýdia Pribišová

lydia@flashartonline.com

Tel. +421 918 124 840

 

Vydavatelé

Nadace Prague Biennale (Praha) / PILOT (Bratislava)

 

 

 

 

Grafický koncept a copyright:

Giancarlo Politi Editore

 

Layout Flash Art CZ/SK

Dita Lamačová

 

Předplatné / inzerce

 

Česká republika

Nadace Prague Biennale, Budečská 3, Praha, CZ

Elis Unique

elis@praguebiennale.org

Tel. +420 774 700 559

 

Slovenská republika

PILOT, Adámiho 2, 84105, Bratislava, SK

Lýdia Pribišová

lydia@flashartonline.com

Tel. +421 918 124 840

 

Registrace:

MK ČR E 16849

EV 3471/09

ISSN: 1336-9644

 

Distribuce: PNS, Kosmas, iUmeni.cz /CZ/;  Mediaprint Kapa /SK/

Tiskárna: i + i print