FlashArt.cz
FlashArt.cz
FlashArt.cz

Smluvní strany

Pokud se rozhodnete předplatit si časopis Flash Art, platí pro Vás tyto následující podmínky. Prosíme, přečtěte si je pozorně, upravují povinnosti a závazky smluvních stran vyplývající ze zákona, ovlivňují Vaše práva a stanovují podmínky, za kterých Vám Flash Art poskytuje předplatné i jednotlivé čísla časopisu.

 

Objednání předplatného 

Roční předplatné vás opravňuje k obdržení čtyř po sobě vydaných tištěných kopií časopisu Flash Art Czech & Slovak Edition. Časopis je publikován čtvrtletně, předplatné si můžete objednat kdykoliv v průběhu roku. Po dokončení objednávky a provedení platby bude Vaše předplatné automaticky zahájeno a bude Vám zaslána zásilka s aktuálním číslem, pokud nebude předplatné prodlužováno nebo neuvedete v poznámce jinak.

 

Smlouva 

Odesláním objednávky dáváte svůj souhlas s nákupem na časopisu Flash Art na našem e-shopu, což bude mít za následek závaznou smlouvu mezi oběma smluvními stranami. Jakmile bude platba autorizována, z Vašeho účtu bude odečtena částka a obdržíte e-mail se shrnutím Vaši objednávky. Všechny objednávky podléhají ověřovacím kontrolám a autorizaci vydavatelem Vaší platební karty. Smlouva je aktivní, když od nás obdržíte potvrzovací e-mail, který bude zaslán obvykle do 3 pracovních dnů od přijetí platby. V případě, že jste nám poskytli nesprávnou nebo neúplnou adresu, neneseme odpovědnosti za nedoručení písemného potvrzení či shrnutí objednávky. Vaše předplatné a zákaznický účet jsou osobní a nepřenosné, s výjimkou dárkových předplatných. Vyhrazujeme si právo nezpracovat objednávku, a neposkytnout předplatné, pokud neproběhne platba za objednané produkty nebo služby. 

 

Způsob platby 

Za všechny předplatné a jednotlivé výtisky aktuálních i archivních čísel požadujeme platbu předem, prostřednictvím online platební karty, převodem na účet nebo vložením částky na účet poskytovatele služby přímo v bance nebo prostřednictvím složenky.

 

Dodávka 

Časopisy doručíme na adresu, kterou nám poskytnete při zadávání objednávky. Po přijetí platby bude Vaše předplatné zahájeno aktuálním číslem (pokud nebude předplatné prodlužováno nebo neuvedete v poznámce jinak), které bude odesláno po dokončení zpracování objednávky. V případě, že se Vaše adresa změní, informujte nás prosím o změně adresy. Věnujte prosím pozornost při uvádění své poštovní adresy, v případě, že jste nám poskytli neúplnou nebo nesprávnou adresu a doručení zásilky nebude možné, neneseme za to odpovědnost.

 

Zpoždění dodávky a nedoručení

Na území ČR a SK bude zásilka s časopisy doručená do týdne od provedení platby. Zásilky do zahraničí mají různé dodací lhůty, nechte se prosím informovat na e-mailu: SHOP@FLASHART.CZ. Za zpoždění nebo nedoručení zásilek neneseme odpovědnost, pokud vydavatel Vaší karty odmítne autorizovat platbu nebo Vaše banka odmítne přijmout náš příkaz k inkasu, či jiné případy způsobené okolnostmi mimo naši kontrolu nebo kontrolou našich subdodavatelů. Nejsme zodpovědní za jakékoliv zpoždění doručení způsobené celními orgány. Jakékoliv dovozní cla a daně či další poplatky za celní odbavení musí nést objednavatel. V případě, že nastane problém s doručením, kontaktujte prosím SHOP@FLASHART.CZ

 

Obnovení a automatické obnovení předplatného

Před uplynutím Vašeho předplatného obdržíte písemné upozornění s výzvou k prodloužení. Odebíráte-li časopis jako právnická osoba (na fakturu), můžete ve formuláři zaškrtnout možnost automatického obnovení předplatného. V tomto případě až Vaše předplatné vyprší, prodloužíme ho automaticky a vystavíme Vám fakturu za navazující předplatné, pokud však faktura nebude uhrazena do dvou měsíců od vystavení, pak dojde k jeho zrušení.

 

Zrušení a vrácení peněz 

Neumožňujeme zrušení předplatného do konce smluvně sjednaného období, ani návrat zakoupených časopisů a peníze nevracíme. Své předplatné ale můžete nechat převést na jinou osobu, pokud nám zašlete svůj požadavek na změnu dodací adresy. Pokud dojde k chybnému dodání časopisů, které nebudou odpovídat vyplněné objednávce, zaslání odpovídajících výtisků bude provedeno na naše náklady. Obracejte se na e-mail: SHOP@FLASHART.CZ nebo PREDPLATNE@FLASHART.CZ

  

Informace o ceně

Ceny zobrazené vedle publikací jsou z níže zmíněných důvodů pouze informativní.  Pro online prodej jednotlivých výtisků časopisu nebo předplatného s adresou dodání na území České republiky, platí ceny v českých korunách, v případě platby z účtu v jiné měně budou přepočteny dle aktuálního měnového kurzu. Vyhrazujeme si právo uvedené ceny kdykoli dle našeho uvážení změnit. Pokud provádíte průběžné platby inkasem, vyhrazujeme si právo kdykoliv zvýšit naše ceny, o každém takovém zvýšení cen vás budeme předem písemně informovat.

  

Platba kreditní kartou

Pokud nepoužíváte k úhradě předplatného vlastní kreditní / debetní kartu, musíte před zadáním platebních údajů požádat o povolení držitele karty.

 

Odpovědnost

Naše odpovědnost vůči Vám v případě ztráty časopisů při odeslání se omezuje pouze na nahrazení chybějících čísel.